Sipariş verebilmem için üye olmam gerekli midir?

Birebirdir.com’dan sipariş verebilmek için üyelik gerçekleştirmek istemiyorsanız "Üyeliksiz Devam Et" seçeneği ile sipariş verebilirsiniz ya da siparişi tamamla sayfasında “Hızlı Üye Ol” seçeneği ile

birkaç dakikada üyelik gerçekleştirebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sepetime nasıl ürün ekleyebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemek için öncelikle rengini ve bedenini seçmelisiniz.

Daha sonra sepete ekle butonuna tıklamalısınız. Ürün sepetinize eklendiğinde sepet pop-up'ı açılacaktır.

Farklı ürünlere göz atarak alışverişe devam edebilir veya sepetinizdeki ürün ya da ürünleri satın alma işlemine geçebilirsiniz.

Birebirdir.com ana sayfasında sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Sepetimdeki bir ürünü nasıl çıkarabilirim?

Öncelikle Birebirdir.com ana sayfasında sağ üst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntülemelisiniz.

Her bir ürün için ürün bilgilerini içeren çerçevenin sonunda bulunan “X (Kapat)” ibaresine tıklayarak ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz.

Sağda altta bulunan “Sepeti Temizle” ibaresi ile de sepetinizi tamamen boşaltabilirsiniz.

Sepetimdeki ürünleri nasıl satın alabilirim?

Siparişi tamamla butonuna tıkladığınızda karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır.

Dilerseniz üye girişi yaparak, dilerseniz de üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Üyelik için yaş sınırı var mıdır?

18 yaşından büyük olan ve üyelik sözleşmesini kabul eden herkes Birebirdir.com sanal mağazamıza üyelik oluşturabilmektedir.

Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

Siparişiniz alındığında siparişinizin başarıyla gerçekleştiği bilgisi ve detaylı sipariş bilgileriniz kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.

Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı yada tamamı ile ilgili değişiklik yapamamaktayız. Ancak siparişinizi iptal edip , yeni sipariş verebilirsiniz.

Adres bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Öncelikle Birebirdir.com internet sitemizin ana sayfasında sağ üst köşede bulunan “ÜYE GİRİŞİ” butonundan hesabınıza girişi yapmanız gerekmektedir.

Yine ana sayfada sağ üst köşede ki “HESABIM” butonuna tıkladığınızda sağ tarafta “Üyelik Bilgilerim”, “Şifre Değiştir”, “Adres Defterlerim” gibi başlıklar görüntülenecektir.

Güncellemek istediğiniz bilgileri içeren ilgili başlığa tıklayarak ve gereken adımları takip ederek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı