Birebirdir

Birebirdir Elektronik Hizmetler Tic. Ltd. Şti.

Yeni kurulan bir firma olarak misyonumuz; kullanıcılarımıza kaliteli ve ulaşılabilir bir ürün zinciri hizmeti sağlamaktır.
Kuruluş sürecimiz boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

2020 yılından beri hizmet verecek olan firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde şeffaflığın,samimiyetin ve kurumsallığın ön planda olduğu bir metin hazırlamaya karar verdik. E-ticaret işinde kendini göstermek isteyen ve maddi gücü olmayan, tek başına güvenini bu işe adayamacak olan tüm grupları da ortaklık ağımıza alarak büyüme hedefi ile de yola çıktık.

 

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart.
 

Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor. Birebirdir Elektronik Hizmetler Tic. Ltd. Şti. için kısaca; “Türkiye’nin her bölgesine kaliteli,sorun yaşamayacakları ve muhattap bulabilecekleri bir hizmet sağlayacak bir alışveriş platformu” diyebiliriz.
 

Birebirdir alışveriş sitemizi biraz daha yakından tanıdığınızda benzer alışveriş sitelerinlerinden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır sektörel bir araştırma içindeyiz.
 

 

Birebirdir, diğer alışveriş veya tedarik firmalarından neden farklıdır?

 

 

İşimizi severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.
Birebirdir’ ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Ürünlerimizi özenle seçiyor kaliteli ürün tedariği prensibimizi ilke ediniyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve sitemizde sergilemeye çalışıyoruz. 
Biliyoruz ki ; Müşterimizin beğendiği ürün ile teslim edilecek ürün birebir olmalıdır.

 

Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.

Hizmet sektörünün önemli ve kaliteli bir işleyişte olması kanaatindeyiz.Global ve yerel bir çok alışveriş sitesindeki kullanıcı deneyimlerini ve kendi deneyimlerimizi baz alarak çeşitli revizyonlar gerçekleştirdik. Sosyal pazar ve deneyim analizi ile işimizi nasıl daha iyi yapabileceğimizi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

 

Bahane değil, çözüm üretiyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Deneyimlediklerimiz arasında kontrolsüz ağ genişlemi sağlandıkça kalite düşmektedir.İade süreçleri konusunda muhattap bulabilmek de bir kadar güç bir hal almaktadır. Tarafımız bu konuyu da önemli bir husus olarak benimsiyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

 

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

Elbette Birebirdir’i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sitemize ve ulaşılabilirlik ağımıza bekliyoruz.

Birebirdir Elektronik Hizmetler Tic. Ltd. Şti.

Meydankavağı Mh. Perge Blv. Yazıcı Apt. A Blk. No: 82/5
Muratpaşa / ANTALYA

 

 

 

 

Çerez Kullanımı