Neden üyelik oluşturmalıyım?

- Birebirdir.com sanal mağazamızda üyelik oluşturmanın size birçok faydası olacaktır.

- Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

- Birebirdir.com sanal mağazamızın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

- Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

- Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz.

- Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

- Size özel fırsatları ve size özel ürünleri görüntüleyebilmek için kullanabilirsiniz.

Birebirdir.com üyeliği ücretli midir?

Birebirdir.com sanal mağazamızda üyelik oluşturmak tamamen ücretsiz olup, sizlere daha kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Nasıl üyelik oluşturabilirim?

Birebirdir.com internet sitemizin ana sayfasında sağ üst köşede bulunan “ÜYE OL” adımlarını takip ederek güvenle ve hızlıca üyeliğini oluşturabilirsiniz

Birden fazla üyelik oluşturabilir miyim?

Birebirdir.com’da farklı e-posta adresleri ile birden fazla üyelik oluşturabilirsiniz. Ancak aynı e-posta adresi ile sadece bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik için yaş sınırı var mıdır?

18 yaşından büyük olan ve üyelik sözleşmesini kabul eden herkes Birebirdir.com sanal mağazamıza üyelik oluşturabilmektedir.

Yabancı uyruklu kişiler üyelik oluşturabilir mi?

Yabancı uyruklu kişiler Birebirdir.com sanal mağazımıza üyelik oluşturabilecektir. Ancak gönderim adresi yalnızca Türkiye Cumhuriyeti il sınırları içerisinde olabilecektir.

Şifremi unuttum/bilmiyorum. Üyeliğimi kullanmaya nasıl devam edebilirim?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, ana sayfada bulunan “ÜYE GİRİŞİ” butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Karşınıza çıkan ekranda ki açılan kutuya üye olduğunuz e-posta adresinizi yazmanız yeterlidir. Tarafımızdan e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta'daki adımları izleyerek yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Öncelikle Birebirdir.com internet sitemizin ana sayfasında sağ üst köşede bulunan “ÜYE GİRİŞİ” butonundan hesabınıza girişi yapmanız gerekmektedir.

Yine ana sayfada sağ üst köşede ki “HESABIM” butonuna tıkladığınızda sağ tarafta “Üyelik Bilgilerim”, “Şifre Değiştir”, “Adres Defterlerim” gibi başlıklar görüntülenecektir.

Güncellemek istediğiniz bilgileri içeren ilgili başlığa tıklayarak ve gereken adımları takip ederek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Üye olurken verdiğim kişisel bilgilere başkası ulaşabilir mi?

Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi 'nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi'nde ve Gizlilik Politikası’nda haklarınızı daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı